REKRUTACJA dla studentów na praktyki w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim 2025/2026
W dniu 22 czerwca 2026 r. rusza rekrutacja dla studentów oraz absolwentów na wyjazdy na praktyki, w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026. Wypełnione wnioski rekrutacyjne będą przyjmowane w terminie: 22 – 30 czerwca 2026 r. do godz. 14:00 Wnioski można złożyć osobiście w Biurze ds. współpracy międzynarodowej i programu Erasmus+ (pokój. 3.44, Kolegium Techniczne) … Czytaj więcej »